Kas isadepäev on tähtis? Kuidas seda tähistate?

Ülar, õpilane

Oma isa pean sellel päeval kindlasti meeles, ta elab siinsamas lähedal. Meie pere lapsed on juba suured, aga eks sellel päeval viime isale tordi ja istume väikeses pidulauas. Minu arvates on isadepäeva tähistamine ilus ja vajalik komme.

 

Helen, sekretär

Helistan kindlasti isale või saadan sõnumi. Ta elab Ida-Virumaal ja sinna me seekord ei lähe. Abikaasa isa elab Setumaal, nädal tagasi käis ta seal oma isa sünnipäeval ning tähistas seal ühtlasi ka isadepäeva. Meil on peres kolm last ja lapsed peavad oma isa sellel päeval ikka meeles. Isadepäeva juurde kuulub kindlasti väike pidulaud, mille ümber me kõik koos istume. Isadepäeva peab kindlasti tähistama.

 

Vahur, saeoperaator

Minu elukaaslasel on poeg ja aasta tagasi kallistas ta mind selle päeva puhul. Praegu on nad Tallinnas ja tänavu vist isadepäeval siia Põltsamaale ei sõida. Kui nad siin oleksid, siis kindlasti me isadepäeva mingil moel tähistaksime. Minu oma isa on juba mulla all ning tema mälestuseks lähen panen sellel päeval küünla põlema. Minu arvates on isadepäev väga vajalik tähtpäev.

 

Taavi, konsultant

Loomulikult tähistame me pereringis isadepäeva. Lapsed on mind ikka selle päeva puhul millegi erilisemaga üllatanud. Eks kook ja kohvilaud kuulub ka asja juurde. Kindlasti helistan ma sellel päeval ka oma isale ja võib-olla lähen talle ehk küllagi. Minu arvates on ju tore, kui isasid ühel päeval aastas erilisemalt meeles peetakse.

 

Eha, puhastusteenindaja

Meie istume sellel päeval väikese pidulaua ümber ja lapselaps kingib oma isale selle päeva puhul midagi ilusat mälestuseks. Mu oma isa puhkab juba mulla all ja temale lähen panen sellel päeval küünla põlema. Ka kodus panen isadepäeval oma isa ja vanaisa mälestuseks küünla põlema. Mina olen isadepäeva igal aastal tähistanud ning minu arvates on see tore, et isasid aastas ühel päeval rohkem meeles peetakse.

Küsis: TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus