Kaotuste laine jätkus

Jalgpalli Eesti meistrivõistlustel pidid viimases voorus kaotusekibedust tunnistama kõik kolm Jõgevamaa klubimeeskonda. Väravate suhteks kujunes seejuures armutu 1:14.

II liiga põhja/ida piirkonnas kohtus Jõgeva SK Noorus-96 Narvas sealse Transi II meeskonnaga ja kaotas 0:6 (0:2). Nagu sel kevadel juba tavaks saanud, oli Nooruse mängupink taas lühike, vaid üks vahetusmängija. 10 punktiga hoitakse tabelis 9. kohta. Laupäeval võetakse koduväljakul (Jõgeva aleviku staadion) kell 14 vastu Tartu Santos.

FC Jõgeva Wolves mängis samal ajal Sillamäel sealse Kaleviga ja kaotas pärast 1:0 võidetud poolaega 1:2. „Hundid” avasid skoori 28. minutil, mil liiga suurima väravaküti Eduard Kovbasnjuki (9 väravat) söödust tegi Sven Karu seisuks 1:0.

Teise poolaja algul teenisid aga väljakuperemehed tosina minuti sees kaks penaltit ning mõlemad realiseeris väravaks Roman Travkin. Seega Wolvesile taas napp kaotus nagu sel hooajal varemgi juhtunud. Kuue punktiga ollakse turniiritabelis eelviimasel 13. kohal. Juba sel pühapäeval kell 13 võõrustab Wolves Jõgeva linna staadionil Maardu Linnameeskonna II meeskonda.

III liigas on aga jätkuvalt punktiarve avamata SK Vaimastvere Illi/Noorus-96 ühendmeeskonnal. Reede õhtul mängiti Otepääl Tehvandi staadionil liiga liidermeeskonna FC Otepääga ning kaotati 0:6 (0:3). Nii püsib meeskond lõunatsoonis viimasel kohal. Pühapäeval kell 12 kohtutakse Vaimastvere Arenal EMÜ SK meeskonnaga.