Kampaania „Lapsed Kooli“ tuleb ka Jõgevamaale

Eesti Lasterikaste Perede Liit (ELPL) korraldab kümnendat aastat heategevusprojekti „Lapsed Kooli“, mille eesmärgiks on koguda suurperede lastele koolitarbeid. Vabatahtlikud koguvad aktiivselt koolitarbeid 40 Selveri kaupluses. Jõgevamaal kogutakse suurperede lastele koolitarbeid 15.–18. augustil Põltsamaa Selveris ja Jõgeva Selveris (N–R kell 16–19 ja L–P kell 11–15).


„Soovime koos heade inimestega olla olemas nende perede jaoks, kus koolialguse pinge pere eelarvele on märkimisväärne. Kuigi suurpered on nutikad ning taaskasutust leiavad mitmed koolitarbed, vajavad täis kirjutatud kaustikud asendamist ning tühjaks saanud kirjatarbed väljavahetamist,“ lausus Eesti Lasterikaste Perede Liidu president Aage Õunap.

„Üheskoos saame anda panuse laste rõõmsama koolitee alguse loomisele kvaliteetsete ja vajalike koolitarvete näol,“ lisas Õunap.
Kui varasemalt on kampaania toimunud Selveri kauplustes, siis juubeliaastal on kampaaniaga liitunud ka Tallinna ja Tartu Kaubamaja.
„Abistamine ja head tegev mõtteviis on Kaubamajale alati olulised olnud,“ sõnas Kaubamaja AS turundusdirektor Enel Kolk.

„Nagu öeldakse, meil kõigil on kaks kätt – üks selleks, et ennast aidata ja teine selleks, et teisi aidata. Loodetavasti innustavad uued ilusad õppevahendid lapsi ka veelgi paremaid tulemusi saavutama. Täname kõiki, kes kampaaniasse oma panuse annavad,“ lisas Kolk.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus