Kampaania kutsub üles julge olema

Kampaania toob inimesteni kolm julgustavat sõnumit:. “Võta teised kaasa!? keskendub ühisusele ja meie-tundele,  “Julge olla julge!? innustab inimesi vabatahtlikule tööle ja “Pane midagi kasvama!? kutsub üles sekkuma ning abi ja nõu küsima.

“Inimesed, võtke julgelt asjad käsile ? alustada saab igaüks oma elu ja lähiümbruse korraldamisest, aga ka riigiasjades peaksime kõik kaasa rääkima,” julgustab Avatud Eesti Fondi juhataja Mall Hellam inimesi tegutsema.

Sõnumite edastamiseks saadetakse paljudesse Eesti kodudesse nii linnades kui ka maal postkaardid. Sealt leiab teavet vabatahtlike ja kodanikuühenduste tegevuse kohta, viiteid praktilistele infoväravatele ning osalusportaalile, mille kaudu saab iga inimene otsuste tegemisel kaasa rääkida.

Kõikidesse Eesti koolidesse jõuab plakat ?Julge olla julge!?, et ärgitada noori probleeme märkama ning nõrgema kaitseks välja astuma. Tallinnas hakkab ringi sõitma kahe piltsõnumiga tramm ning ETV kasutab sõnumeid kogu hooaja jooksul oma ekraanigraafikana.

Kampaania läbiviimist toetab Siseministeerium.

LIIS ROHTMETS

blog comments powered by Disqus