Kamaris tuleb lahtiste uste päev

Kamari külamajas tuleb eeloleval laupäeval lahtiste uste päev, kus tutvustatakse seltsimaja ning tehakse ruumides ringkäik. Päevakavasse kuulub ka vestlusring, teenuste tutvustamine, rahastamisvõimaluste otsimine.

Lahtiste uste päevale oodatakse kõiki, keda huvitab nii külaelu laiemalt kui ka konkreetsemalt kõik see, mida on suutnud seniste tegevusaastate jooksul korda saata Kamari Haridusseltsi liikmed. Samuti on huvilistel võimalus Marju Kalbuse juhendamisel õppida Tiffany tehnikat ja vaadata kümblustünnide tootmise ettevõtet. 

Liikumise Kodukant eestvedamisel on üle Eestimaa käimas projekt Külaseltsi mitu tegu.“ Projekti rahastab Vabaühenduste Fond, nemad saavad raha Islandist, Lichtensteinist ja Norrast. Projekti toetamist koordineerib Avatud Eesti Fond ning see kestab aasta. Projekt algas eelmise aasta 1. juunil ja lõpeb tänavu 31. mail.

Kamari Haridusseltsi esimehe Kalli Kadastiku sõnul on selle projekti raames läbi viidud kaks koolitust. Üks neist toimus möödunud aasta 29. novembril, kus räägiti sellest, kuidas oma toodet või teenust atraktiivseks muuta. Selle koolituse põhjal oli Kamari Haridusseltsi ülesandeks välja mõelda seltsi pakutava teenuse või toote atraktiivne esitlus ja müümine.

Kalli Kadastik lausus, et oma teenusena pakkusid nad komplekselt välja kogu haridusseltsi tegevuse ja otsustasid selleks korraldada külamajas lahtiste uste päeva.

TOOMAS REINPÕLD

blog comments powered by Disqus