Kaljo Siimeri ülekaalukas etapivõit

Jõgeva Kabeklubi seeriavõistluse VI etapil näitas suurepärast mängu Kaljo Siimer, kelle kontosse jäi seitse võitu ja kaks viiki ning 16 punktiga 18-st kindel etapivõit. Järgnesid 14 punktiga kundalane Maldon Haljas, 11 punkti kogunud Enno Eerma ja Kaarel Ots, Uno Plakk 10 ja Kaido Raidla (Elva) 9 punktiga. Naismängijaist oli parim samuti üheksa punkti kogunud Merilii Jalg.

Üldkokkuvõttes tõusis liidrikohale Maldon Haljas, nii temal kui Enno Eermal on arvel 74 punkti. Kolmandaks jõudnud Kaljo Siimeril on 59, Kalle Lokil ja Kaarel Otsal 56 ja Paul Evardil 54 punkti. Üldarvestuses on konkurents pinev, sest Kaljo Siimeril on puudu üks ja 49 punkti kogunud Uno Plakil kaks arvesseminevat etappi.

Noorte seeriavõistluse etapi võitis täiseduga Merilii Jalg Meriley Raudsepa ja Raivo Raja ees. Kokkuvõttes kuuluvad esikolmikusse Merilii ja Triinu Jalg ning Meriley Raudsepp.

Pühapäeval Enn Rüütsalu mälestusvõistluse 10. etapil sai etapivõidu 13 punktiga 18-st Uno Plakk 12 punkti kogunud tallinlaste Tarmo Tulva, Heinar Jahu ja Alexander Tarassenko ees. Kokkuvõttes on viis etappi kaheksast kaasamängitust võitnud Plakil 107 punkti. Järgnevad Alexander Tarassenko 97 ja Tarmo Tulva ning Arvo Koppel 91 punktiga.


JÕGEVA KABEKLUBI

blog comments powered by Disqus