Kalevipoja Kojale valitakse uut juhti

 

Saare vallas valitakse konkursi korras Kääpal turismi- ja kultuurielu edendamisega tegelevale sihtasutusele Kalevipoja Koda uut juhatuse liiget, sest seni asutust juhtinud Hannes Soosaar otsustas ettevõtjaks hakata.

Hannes Soosaare sõnul kandideerib SA Kalevipoja Koda juhatuse liikmeks neli inimest. “Neljapäeval on vestlusvoor ja kava kohaselt tehakse otsus järgmisel nädalal,” ütles ta.

“Enda jaoks pean Kääpal töötamise aja suuremateks kordaminekuteks Krati seikluspargi rajamist, looduskoolituste käimalükkamist ning ruumide ja ekspositsiooni mitmekülgsemaks muutmist Kalevipoja muuseumis. Muuseumis käis möödunud aastal 3008 külastajat, mis on senine rekord. Siinne tegevus pakkus rohkesti eneseteostusvõimalusi, seepärast on kahju sellest loobuda. Samas olen aga varemgi mõelnud enese proovile panekust ettevõtluses, milleks nüüd avanes võimalus,” rääkis Soosaar.

“Täpsematest plaanidest praegu veel ei räägiks, kuid kindlasti püüan ka tulevikus panustada koduvalla arengusse ja annan meelsasti nõu Kalevipoja Koja uuele juhatuse liikmele,” lisas ta.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus