Kalevi Kammerkoor jõuab koju

Hooaja lõpetamine on saanud koori seitsmeaastase ajaloo üheks oluliseks osaks. Alati on külastatud paljusid Eestimaa paiku, tutvutud erinevate inimeste ja paikkondadega. Nii on koor igal suvehakul läbi käinud mitmed kohad Pärnumaal, Hiiumaal ja Harjumaal.

?Meid on kooris kokku üle 50 inimese ja mõistagi oleme me kõik pärit Eestimaa eri nurkadest. Iga maakond on meie koorile kodu ja seekord on meie koduks Jõgevamaa,? võtab seekordse valiku kokku Jõgevamaalt pärit koori president Elo Lutsepp. Tema sõnul on hooaja lõpetamine koori jaoks rituaal omaette. Koori koosseis on väga värvikas ja pärit väga erinevatest valdkondadest, kuid neid ühendab täiesti kompromissitu soov laulda.

Koori dirigent Erki Meister lubab seekordse kontserdi pühendada eelkõige eesti heliloojatele. Ettekandele tuleb  Peep Sarapiku, Urmas Sisaski, Veljo Tormise looming ja kindlasti tuleb esitamisele ka Erki Meistri enda looming. Nii koguneb Kalevi Kammerkoor viimast korda sellel hooajal ja laseb koos laulu lahti, sest eks lauluhäälgi vaja suvel puhkust.

VALMAR KASS,
Kalevi Kammerkoori laulja

blog comments powered by Disqus