Kaks sumovõistlust Põltsamaal

Maakonna meistriteks tulid tütarlastest Grete Rüütli ja Kristin Lepp Jõgevalt, Olesja Stept?enko, Johanna Kikkas ning Age Roos Põltsamaa Spordikoolist.

Algajatest poistest said meistritiitli Markus Kikkatalo, Egert Willer ja Vallo Lillik Jõgevalt, Marek Kütt, Rivo Trofimov, Sander Kütt ja Sander Saarik  Põltsamaalt, Allar Rähn ning Aleksander Sljupkin Puurmanist.

Eesti noorte meistrivõistlustelt toodi kodumaakonda igat värvi medaleid ja saadi väärtuslikke auhindu. Tublimad olid Henri Kukke ning Johanna Kikkas, võites esikoha oma ja absoluutkehakaalus. I ja II koha võitis Eveli Lodi, II koha Airika Andruse, Kristin Lepp, Sander Kütt, Rivo Trofimov, Aavo Olgo ja Mihkel Pärn, III koha Merilin Bergmann, Velja Andruse, Birgit Legen, Kristin Lepp, Riho Maalmaa, Mikk Männiksaar, Hergo Andruse.

Parim kool oli Põltsamaa ÜG.

Võistlused viisid läbi Arved Külanurm ja Aimur Säärits. Nende tööle andis kiitva hinnangu Eesti Sumomaadluse Föderatsiooni esimees Riho Rannikmaa.

Eesti tunnustatuim sumotreener Riho Mäe tõdes, et sumomaadlus kosub ja tase tõuseb iga aastaga.

Riho Rannikmaa sõnul oli kadettide arvestuses võistlus eriti suure kaaluga, kuna toimus esimene valik kadettide EMile, mis peetakse juuni keskel Budapestis.

VILLU OJASSALU

blog comments powered by Disqus