Kaitseliit autasustas võidupühaparaadi korraldanuid

Eesti Kaitseliidu ülem kolonelleitnant Raivo Lumiste autasustas Jõgeval peetud võidupühaparaadi ja sellega seotud sündmuste eduka ettevalmistamise ja korraldamisele kaasa aitamise eest tollast Jõgeva linnapead ja tänast maavanemat Viktor Svjatõsevi Eriklassi Teenete Medaliga. Tänukirja pälvisid Jõgeva kultuurikeskuse juhataja Airi Rütter, linnavalitsuse kultuuritöö peaspetsialist Maie Puusepp ja linnamajanduse osakonna juhataja Vello Ründva.

Viktor Svjatõsev märkis, et temale omistatud Eriklassi Teenete Medal on ühtlasi tunnustus kõigile, kes andsid oma panuse võiduparaadi kordaminekuks. “Tänu väärivad paljud inimesed, kes sündmuse toimumisele kaasa aitasid, samuti ka näiteks majaomanikud, kes selleks puhuks oma kodusid kaunistasid,” märkis maavanem, kelle sõnul oli Kaitseliidu tippjuhtidelt hea kuulda, et Jõgeva oli paraadi korraldamisel suurepäraseks koostööpartneriks,.

Kultuurikeskuse juhataja Airi Rütter pälvis kolonelleitnant Raivo Lumiste tänukirja paraadi eelsel päeval Kassinurme mägedes toimunud tuleloitsu ja tulesüütamistseremoonia stsenaariumi koostamise ja läbiviimise eest. “See huvitav ja vastutusrikas töö jääb kauaks-kauaks hinge ja südamesse,”  tunnistas Rütter.

iii

JAAN LUKAS  

blog comments powered by Disqus