Kaareperes sõitis raskes joobes juht

Möödunud nädalavahetusel tabasid politseinikud Lõuna-Eesti eri paigus mitu liiklusrikkujat, kellest nii mõnigi pidi pika nädalavahetuse veetma arestikambris.


Lõuna prefektuuri üleminspektori Taivo Rosi sõnul oli möödunud nädalavahetus politseinikele töine ja seda eeskätt just liikluses. „Lõuna-Eesti maakondades tabasid politseinikud nii tavapärase politseitöö käigus kui ka kaasliiklejatelt saadud vihjete abil mitu ohtlikku juhti, kes autoroolist otse arestimajja oma saatust ootama sõidutati,“ kirjeldas politseinik.
Politseiniku sõnul ei olnud ka 2. mail arestikambrid ohtlikest juhtidest tühjad. „Nimelt teatas õhtu hakul üks tähelepanelik liikleja, et Jõgevamaal Kaarepere kandis liigub kahtlane Citroëni väikekaubik, mis teel vingerdab ning veidraid manöövreid teeb. Politseinikud peatasid kirjeldatud masina Kaarepere asulas ning juhi kontrollimisel ilmnes ka kahtlase sõidustiili põhjus – juht oli raskes joobes. Politseinikud kõrvaldasid 64-aastase mehe juhtimiselt, pidasid ta kuriteos kahtlustatavana kinni ning sõidutasid arestikambrisse peatäit välja magama,“ kirjeldas.
Maikuu esimestel päevadel tabasid politseinikud Lõuna-Eestis ligikaudu 30 alkoholi tarvitanud roolikeerajat ning tugevalt üle poolesaja kiirusületaja.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus