Ka seekord võitis Toompea rahvas

Silvar Luha avavileks oli vihmasadu lakanud. FC Toompea meeskonnast jooksid lisaks eelpool nimetatutele platsile Riigikogu liikmed Tõnis Lukas ja Silver Meikar, Riigikogu kantselei osakonna juhataja Aaro Mõttus, Kalle Muuli ajalehest Postimees, pangamaaklerid Priit Järviste ja Margus Liigand. Veteranide poolelt tulid platsile Vladimir Valejev, Jüri Ellram, Toivo Vaks, Jaanus Nilp, Aare Järvik, Harri Andruse, Andres Paas, Viljar Päivil, Raimond Poll, Kalle Kolberg, Andre Arula ja Villu Ojassalu.

Kuigi mänguline ülekaal oli kindlalt Toompea võistkonna käes, võitsid esimese poolaja tänu väravavahi Harri Andruse supermängule veteranid. Värava lõi Toivo Vaks.

Teisel poolajal suutsid veteranid veel veerand tundi vapralt vastu pidada. Välja vahetada ei olnud aga ühtki mängijat võimalik, sest mitmesugustel põhjustel jäid mitmed mängumehed võistlusest eemale. Kahekümne minutiga lõid toompealased neli väravat ja saavutasid võidu 4:1 ? nagu mullugi.

Positiivselt suhtuti allakirjutanu ettepanekusse pidada järgmise aasta 6. mail Võisiku küla palliväljakul nelikkohtumine jalgpallis, kus võistleksid Riigikogu, Jõgeva maavalitsus, Jõgeva maakonna omavalitsusjuhid ning Põltsamaa valla külavanemate ning külaseltside koondvõistkonnad. Peakohtuniku ülesandeid lubas täita Indrek Kannik.