Jutud vallavalitsuse töö teadlikust halvamisest on pahatahtlikud

Viimastel päevadel on palju kõneainet põhjustanud minu osalemine eelviimasel Jõgeva vallavolikogu istungil. Tõese ülevaate saamiseks annan juhtunule omapoolse selgituse.


Jõgeva vallavolikogu toimus pühapäeval 17. jaanuaril algusega kell 17 ja lõppes enne kella 19. Vahetult enne volikogu istungi lõppu, kell 18.41, helistati mulle esimest korda Synlabist, sõnum sama teabega saadeti kell 18.42. Terviseameti poolt saadetud teate, et olin olnud lähikontaktis nakatunuga, sain alles esmaspäeval, 18. jaanuaril kell 17.08.
Kuna volikogu esimene punkt oli umbusalduse avaldamine volikogu esimehele ehk mulle, siis oli loogiline ja tavapärane, et seda punkti juhib volikogu aseesimees.
Volikogu istungil olles mingeid sümptomeid mul polnud, tundsin end tavapäraselt. Millal nakatusin, tõesti ei tea. Pärast vastava teate saamist olen olnud isolatsioonis. Esmaspäeva ööl vastu teisipäeva tõusis korraks palavik, mis püsis teisipäeva lõunani. Rohkem mul sümptomeid tänaseni esinenud ei ole.
Samal volikogul osales ka Jõgeva Haigla peaarst Peep Põdder. Me teame, et haiglas oli ja on ka praegu koroonaviirus sees.
Kindlasti ei ole olnud minu soov kuidagi halvata vallavalitsuse tööd. Kinnitasin ka enne umbusalduse hääletamistulemuse selgumist, et sõltumata selle tulemusest, astun volikogu esimehe ametist tagasi.
Soovin kõigile kiiret paranemist.

AIVAR KOKK,
endine Jõgeva vallavolikogu esimees,

riigikogu liige

blog comments powered by Disqus