JUHTKIRI: Vanamoodi ei saa

Uue aasta esimene tööpäev on möödas. Ega midagi suurt teistmoodi ju olnudki. Ikka rabelemine, tõsi, aasta algul ehk pisut aeglasemalt.

Hingetõmbamise aeg on läbi, nüüd tuleb ainult armutult tööle pihta anda. Hea, kui on uusi mõtteid ja plaane, mida ellu viima hakata. Hea, kui midagi läheb teistmoodi. Loomulikult paremini. Seda loodamegi kõik. Ja ootame, et uus aasta tooks meile lisaks elektrihinna tõusule ka palgatõusu. Vähemasti analüütikute prognoosid seda ka lubavad. Oma osa annab veel tulumaksu alandamisest saadav lisaraha.

Usinalt on meie inimesed kirjutanud projekte ja nõutanud Euroopa Liidu abiraha maakonda. Toetusi saavad põllumehed, külaseltsid, äärealad. Loodame selgust Peipsi äärse sadama ning Painküla tööstusküla rajamisel. Kindlasti on meie usinatel ettevõtjatel veel häid ideid ja plaane. Küllap me nendest kõikidest ka lugejatele teada anname.

Uuel aastal tahame oma lugejatele pakkuda veel huvitavamat lugemist. Kindlasti areneb jõudsalt edasi lehe internetiversioon, mille lugejad aastaga hästi omaks on võtnud. Tahame veel rohkem uudiseid teieni tuua. Ka põhilehes on mõningad muutused – spordikülg ilmub uuest aastast nüüd neljapäeviti, temaatilised küljed (tervis, tarbija, töö ja koolitus) teisipäeviti. Muudame arvamuskülje väljanägemist ja kindlasti ka laupäevase lehe struktuuri. Kõik muutused on mõeldud selleks, et lugeja suudaks elus paremini orienteeruda.

blog comments powered by Disqus