Juhtkiri: Tere, Selver!

Selveri kaupluse tulekust Jõgevale on räägitud pikka aega. Nüüd on ta siis lõpuks siin! Ja teeb täna oma uksed lahti. Tõsi, paarikuise hilinemisega, aga parem hilja, kui mitte kunagi.

Selveri tulek Jõgevale on Vooremaa toimetuse hinnangul igati teretulnud. Esiteks suurendab Selver Jõgeval pakutava kauba valikut. Ja teiseks pakub maakonnakeskuses juba tegutsevatele kauplustele tõsist konkurentsi. Millest teatavasti võidab tarbija.

Karta pole teda küll mõtet, igal tegutseval kauplusel on oma klientuur ja kindel ni?? olemas. Kui ei ole lojaalseid kliente, siis peaks igaüks mõtlema, mis on teistega võrreldes tema tugevus ja eelis ning just sellele rõhumagi.

Selveri parklasse on tehtud kolm sissesõitu, et inimestel oleks hõlpsam oma ostud teha.

Lisaks on võimaldatud ka maksimaalne mugavus liikumispuudega inimestele, kelle tarvis on ehitatud inva-wc.

Kaubanduskeskuse parklasse mahub korraga parkima 40 autot. Esialgu peaks nendest kohtadest jätkuma.

Kes tunnevad puudust Selveri Köögi maitsvatest toitudest, võivad neid nüüd iga päev nautida. Sest teada on, et üha vähem tehakse kodus süüa ja üha rohkem ostetakse kaasa valmistoitu, mida siis lihtsalt soojendatakse.

Loodetavasti tuleb Selverisse lisaks selle keti toidu- ja tööstuskaupade kauplusele ka palju teisi kauplusi ja teeninduspunkte, mis peaksid jõgevamaalaste meeli iseäranis köitma. Hea, kui iga pisemagi teenuse järele ei peaks enam Tartusse sõitma, vaid saaks neid kohapealt.

Kindlasti ei tohiks kaupluse väiksus panna oma pitserit kaubavalikule. Loodetavasti saab ka Jõgeva Selverist sama kaupa kui Tartust või Kuressaarestki. Elame, näeme.

blog comments powered by Disqus