Juhtkiri: On, mida külalistele pakkuda

Tänase Vooremaa vahel on turismi-eri, milles püüdsime leida ja tutvustada uusi ja huvitavaid atraktsioone ja ettevõtmisi turistide Jõgevamaale meelitamiseks. Ja miks mitte ka oma maakonna inimestele aktiivse puhkuse veetmiseks. Neid jagub väga erinevale maitsele.

Ettevõtja Taavi Pirk kavatseb tuua huvilised Peipsile. Paljud inimesed pole Peipsi peal käinud ja tahavad lihtsalt lõbusõitu teha. Teine võimalus on korraldada järvel päevane matk. Veel saab nautida veeatraktsioone, samasugused töötavad Pärnus ja Haapsalus, küllap sobivad Peipsilegi.

Seni pole Peipsi ääres midagi taolist pakutud. Võib-olla pole jätkunud investeeringu jaoks raha, võib-olla pole ettevõtjad pidanud taolist tegevust kuigi kasumlikuks.

Tasapisi arenev Ulge talu pakub lisaks tenniseplatsile ka paintballi, mängida saab nii Saare vallas Odivere külas kui ka mujal. Lisaks mõtlevad laskeinstruktori paberitega noored mehed ka selle spordiala pakkumisele ja muudele põnevatele harrastustele.

Hästi ära unustatud vana on ka justkui uus – jalgrattaga jõuab Vooremaal näha palju kauneid paiku. Kindlasti on Jõgevamaal veel rohkesti huvitavaid turismiatraktsioone, millest me oma erinumbrit koostades teada ei saanud. Kui teate põnevaid puhkamisvõimalusi, andke meile teada, siis saame neid ka oma lugejatele tutvustada. 24. mai 2008

blog comments powered by Disqus