JUHTKIRI: Lahing staadioni pärast

Teisipäevane Vooremaa kirjutas, et Jõgeva linnavolikogu Isamaaliidu fraktsioon pole rahul sellega, et staadioni ehitamine Jõgeva linna algab tänavu, mitte 2005. aastal.

Teisipäeva hommikul testis isamaaliitlasest Jõgeva linnavolikogu liige Kalle Piiskoppel Vooremaa peatoimetaja teadmisi spordirajatise ehitamisega seonduvast, märkides, et iga koergi Jõgeva linnas teab, et staadioni tänavu ehitama ei hakata. Kahjuks või õnneks pole peatoimetaja “iga koer Jõgeva linnas” ja tal pole praegu ka neljajalgset sõpra kusagil mujal. Küll aga on Jõgeva linnas elavatel Vooremaa töötajatel koerad, kuid nende neljajalgsed pereliikmed pole omanikke staadioni ehitamise ärajäämisest teavitanud. Häbi neile!

Lugupeetud Jõgeva linnavolikogu Isamaaliidu fraktsiooni liikmed, mis tähtsust on sellel, mis värvi on kass ? peaasi, et ta hiiri püüaks. Või püüab triibuline kass paremini kui must, valge või hoopis punane kiisu? Mis vahet on sellel, millise partei võimuloleku ajal hakatakse Jõgeva linna staadioni ehitama? Staadioni kasutajate seisukohast mitte mingisugust. Oluline pole, kes selle ehitusega alustas, vaid see, et staadion on olemas ja seal saab sportida.

Lähenev vastlapäev ja nädalavahetuse suur sula lubavad Jõgeva linnavolikogu opositsioonil kutsuda koalitsioon välja ja võtta ette üks tõeline lahing. Minge Laiusele, seal peaks eelmise nädalavahetuse lumelahingust veel kindlusi ja lundki alles olema. Pidage seal üks korralik lumesõda maha. Loodetavasti suudate end sellega maandada ja kõik negatiivsed emotsioonid välja elada ning edaspidi konstruktiivset koostööd teha. Ikka linnaelanike huvides!

 

blog comments powered by Disqus