Juhtkiri: Kuldne Kristina ja sõbrapäev

Kristina Smiguni kuldmedal Torino taliolümpialt oli kaunis kingitus nii talle endale kui kogu Eestile. Need on ju Kristinale juba neljandad olümpiamängud, ning nüüd sai unistus tõeks. Maailmameistri kuld tal ju juba oli, terve rida kõikvõimalikke muid võite samuti.

Tegu on ühe imelise sportlaskarjääri tipphetkega, ent Kristina vanus lubab veel mitmed head aastad jätkata. Hoiame pöialt, et tal ikka motivatsiooni jätkuks ja tervis vastu peaks. Loomulikult hoiame pöialt kõigile teistelegi Eesti sportlastele, ka neile, kes medalisärani veel ei ulatu.

Riik kingib Kristinale miljon krooni, Eesti Post jäädvustab Kristina postmargile. Küllap jagub kõikvõimalikke austusavaldusi ja kingitusi veel. Aga sellest miljonist kroonist veelgi tähtsamad on miljoni eestlase naeratused ja rõõmuhõisked.

Spordiküljelt saate lugeda, millised ehedad emotsioonid Kristina sõitu ja võitu vaadates jõgevamaalasi tabasid. Oleks selliseid päevi rohkem, kui siiralt ja sõbralikult üksteist kallistada saame!

Täna on sõbrapäev ning mis päev sobiks üksteisele heada sõnade ütlemiseks ja saatmiseks ja kallistusteks veel paremini. Kuldne Kristina on meile kõigile samuti nagu üks omamoodi sõber, kelle käegäigule oleme kaasa elanud ja tema üle rõõmustanud.

Sõpru vajame kõik, sõbralikke naeratusi peaks ka argipäeva rohkem mahtuma. Kõige toredamalt räägivad oma sõpradest ja sõprusest lapsed.

Aga sõpru leida pole kunagi hilja. Kuigi vanemana on see ehk veidi keerulisem, ei tasu käega lüüa ka neil, kes arvavad, et neil sõpru pole. Tuleb otsida, otsida ja püüda olla lahke ja avatud, sest nii nagu sina oled teistele, selline ollakse enamasti ka sinu vastu.

Vooremaa soovib armsatele lugejatele mõnusat sõbrapäeva, sest ühe ajalehe kõige paremad sõbrad ongi ju lugejad.

blog comments powered by Disqus