Juhtkiri: Jälle Põltsamaa võit

Samal ajal kui Jõgeva linnavolinikud piltlikult öeldes üksteisel kõrisid läbi närivad ja kemplevad, kas ikka on otstarbekas täismõõtmetega staadion ehitada, teevad Põltsamaa mehed tuima järjekindlusega tagatrepitööd ja varsti on neil lisaks reedel avatud korralikule spordihallile ka täismõõtmetega staadion. Siis jääb üle veel ujula, kuid küllap tuleb seegi. Sest sealkandis osatakse koostööd teha.

Riigivõimu seisukoht on üsna ühene ? igasse maakonnakeskusse üks korralik spordikeskus, täismõõtmetega staadion ja ujula. Mingit muud varianti ei ole ega tule.

Iseenesest täiesti mõistlik seisukoht. Hiljuti valmis korralik spordihall Rakveres, ehitus käib Võrus. Täismõõtmetega staadionid on naabrite juures nii Türil kui ka Paides, samuti Rakveres.

Ka Jõgeva vajab täismõõtmetega staadioni, kuigi osa poliitikuid püüab ehitusele vägisi kaikaid kodaratesse loopida. Ometi on kõik staadioni ehitamisega seonduv korduvalt läbi arutatud, analüüsitud.

Enne tohutu aktsiooni kavandamist, mis taas Jõgevat väga sandis valguses näitab, peaks mõtlema, kelle jaoks me seda teeme. Valija ei võida sellest küll midagi.

Mis puudutab mahavõetavaid puid, siis nende asemele tuleb uued istutada. Nii on ka ette nähtud.

blog comments powered by Disqus