Juhtkiri: Homme on Valentinipäev

Juba aastaid tähistatakse ka Eestis Valetinipäeva, seda küll rohkem Sõbrapäeva nime all. Selle tähistamiseks on loendamatuid võimalusi ja hea fantaasia korral leiutab igaüks ikka veel midagi talle eriomast juurde.

Kõige tavalisem on muidugi saata kaart. Eriline kaart või kingitus on omatehtud, pigem anonüümne, kuid siiski äraaimatav, kellelt see tulla võis. Kuigi Sõbrapäeval võib tervitada kõiki sõpru ja see on tore, ei maksa siiski ära unustada, et algse traditsiooni järgi on see päev armastajate päralt.

Valentinipäeval on ka kõige tõsisematele ja korralikemale kodanikele lubatud olla romantiline ja ülemeelik, teha midagi ennastületavat ja ebatavalist, ilma et satuks naerualuseks. Rääkimata neist, kes on emotsionaalsed alati ? see päev on nende inimeste tõeline puhkepäev, sest nad ei pea ennast kogu aeg kontrollima, et tavalised ja korralikud näida.

Vaatamata sellele, et Valentinipäev ehk Sõbrapäev on kindlasti alguse saanud kellegi äri-ideest rohkem kaarte läbi müüa, on see päev siiski üks vähestest neist meie kalendiraastas, mis annavad meile tänuväärse võimaluse tundelisemad olla ja meeldiva ettekäände pöörata tavalisest rohkem tähelepanu neile, kellest me oma südames tõeliselt hoolime.

Meil kõigil on hellade tunnete maa ja igaühe jaoks on kuskil keegi. Vooremaa soovib oma lugejatele julget ja kirglikku Valentinipäeva! Ärge kartke oma positiivseid tundeid ja rõõmu välja näidata! Inimesed, tulge oma kookonitest ja kapslitest välja ning kallistage oma kalleid inimesi!

blog comments powered by Disqus