JUHTKIRI: Auu, turismiettevõtjad, ärgake üles!

Tourest algab juba reedel! Ja paremat messi veel suurema külastajate arvuga Eestis lihtsalt pole. See tõsiasi peaks olema kõikidele turismindusega tegelevatele ettevõtjatele ju teada.

Ometi magavad Jõgevamaa turismiettevõtjad nii sügavat talveund, et neid ei ärata ka messifanfaarid! Küünlapäeval polnud ka suurt sula, nii et midagi pole neile tõenäoliselt veel ka külje alla tilkunud. Seega on talveuni väga magus.

Paraku tuleb turisminduses talvel üsna aktiivselt oma puhkamis- ja lõõgastusvõimalusi müüma hakata, muidu jääb suvine teenistus kasinaks.

Ja öelge ometi, kus te rahakatele pealinna untsantsakatele veel nii hästi külje alla saate pugeda kui mitte Tourestil? Ja põhjanaabrid hakkavat kuuldavasti ka ainult sanatooriumidest ära tüdinema, nüüd oleks tarvis vaheldust. Teil ju on neile võrratuid atraktsioone pakkuda, miks te seda siis ei tee?

Üksi boksi üürimine on muidugi kallis lõbu. Aga koos teiste maakonna turismiettevõtetega on ka kulud tunduvalt väiksemad. Ja kliente jätkub ju kõikidele.

Viimasel ajal on maakonda lisaks lumele ja külmakraadidele tulnud ka tohutu pessimism, käegalöömine ja minnalaskmismeeleolud. Mitte midagi ei huvita, mitte üks asi ei paku pinget, midagi pole mõtet ette võtta? Mis lahti on? Talvetüdimus või kevadväsimus? Inimesed, ärgake üles, talv hakkab varsti läbi saama!

blog comments powered by Disqus