Juhan Liivi luulest inspireeritud kunstikonkurss

Osaleda võivad nii kunsti- kui ka tavakoolide õpilased mitmes vanuserühmas. Tavakoolide vanuserühmi on kolm: 7-10-aastased, 11-14-aastased ja 15-19-aastased. Kunstikoolide õpilastele on vaid kaks vanuserühma: 7-12  ja 13-19-aastased.

Konkursile oodatakse igalt osalejalt üht võistlustööd, ühe kooli esindajate arv ei ole piiratud. Võistlustöö peab olema valmistatud mõnes graafikatehnikas: pliiats, süsi, tu??, linoollõige, sügavtrükk või muu. Töö maksimaalsed mõõdud on 297×420 mm, st formaat A3. Töö tagaküljele tuleb kirjutada esimene rida luuletusest, mida töö illustreerib, autori nimi, vanus, kool, juhendaja nimi ja kontaktandmed.

Tööde esitamise tähtaeg on 11. aprill. Saata tuleb need märgusõnaga ?Joonistusvõistlus 2005? J. Liivi nimeline Alatskivi Keskkool, Kooli 1, Alatskivi 60201, Tartumaa.

Võitjaid autasustatakse 30. aprillil Alatskivil toimuval Juhan Liivi 141. sünniaastapäevale pühendatud aktusel. Tulemused avalikustatakse kooli kodulehel.

Võistlustöid ei tagastata. Kõikidest konkursile saabunud töödest korraldatakse näitus, mis on Alatskivi Keskkoolis üleval 18. aprillist 6. maini.

Eelmisel aastal tuli osalejatel kirjutada omaloominguline luuletus ja illustreerida see Juhan Liivi luuleridade ?Mis ühele suur, see teisele väike, mis ühele kuu, see teisele päike? põhjal. Mullu ei võtnud võistlusest osa ükski meie maakonna kool.

BIRGIT KASTEPÕLD

blog comments powered by Disqus