Jõulupidu laulude ja tordiga

Laulurõõmu pakkusid peol Põltsamaa Ühisgümnaasiumi õpilased Kerti ja Kirke Hints ning Kiigemetsa Kooli õpilane Enela Õim. Ühe laulu ? kõigile tuttava “Põdra maja” ? laulsid pidulised kõik koos, kusjuures kitarril saatis neid maavanem Aivar Kokk.

Kõige rohkem võttis peol mõistagi aega kingituste jagamine, sest kingisaajaid oli ligemale kuuskümmend ja igaüks tahtis paki ju luuletuse või lauluga ausalt välja teenida. Kingitusi jagasid jõuluvana Urmo Kaur Palalt ja tema abiline Kristina Kaur. Pärast kingijagamist maiustati jõululauas, mille olid aidanud katta kohukesetootja Bono, mahlajookide tootja Põltsamaa Felix ja maavanem. Viimase poolt oli suur tort.

“Jõulupidu on kujunenud meie aasta rahvarohkeimaks ürituseks,” ütles Jõgevamaa Puuetega Laste Vanemate Ühingu esimees Merle Hints. “Seekord oli lapsi ja vanemaid kokku juba üle saja. Jõulupeo jaoks on meil alati reserveeritud osa sellest rahast, mille me Hasartmängumaksu Nõukogult projektiga terveks aastaks taotleme, ent jõuluvana kingikoti täitmisel aitasid meid ka Jõgevamaa Puuetega Inimeste Koda ja Jõgeva Majandusühistu. Peo korraldamisel tuli appi aga puuetega noorte ühendus Jõgevamaa Fantaasiarikkad Noored.”

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus