Jõulukingituste pakkimine näitab stiilitunnetust. 

SISUTURUNDUS

Kelle asi see on, mis seal sees on? Isegi üheeurone ost võib näida miljoni eurone, kui oskate kingitusi stiilselt pakkida.

Tee jõulukingid sel aastal erilisemaks, muutes need isikupäraseks. Meie lihtsate näpunäidete ja nippide abil saad oma kingitused nii kaunilt pakitud, et keegi ei raatsigi neid avada!

Ükskõik, kas pakite oma kingituse suvalisse paberisse või kaunistate olemasolevaid pabereid, siis siinsed pakkimisideed lükkavad teie loova meele käima.  

  1. Mõtle roheliselt ja looduslikult

Jõulude ajal meeldib kõigile, kui midagi tuleb õuest – jõulupuu, pärjad, vanikud kaminasimsil. Miks mitte kasutada seda teadmist ära ka oma jõulukingituste pakkimisel? Puuokkad, eukalüpt, männikäbid – kõiki võib ära kasutada kingituse paela või punutise tegemiseks. Võid kasutada ka toiduaineid nagu kuivatatud apelsinid või kaneelikoored.

  1. Paki kotti

Väldi tavalist pakkepaberit, eelistades sellele tsellofaankotikesi, paberkotte, suuremaid ümbrikke või väikeseid hessiankotte. Lõika nurgad ära, et luua kena laineline välisilme, kaunista see kleebistega, ripatsite ja paeltega ning pane inimesed naeratama juba enne, kui nad kingituse avavad.

  1. Lisa vanadest ajalehtedest või ajakirjadest leitud pilte, mis panevad paki „õitsema“ 

Paki kingitused tavalisse paberisse ja lõika ajalehtedest ja ajakirjadest või koguni tapeetidest välja jõulukujutisi ning lisa need pakile kaunistuseks. Töö hõlbustamiseks ja piduliku väljanägemise saavutamiseks kasuta paberilõikureid.

  1. Isikupärasta pakk vanade fotodega 

Lõbus viis kingisaajate jaoks oma kingituse üles leidmiseks on pakkida see lihtsasse pruuni pakkepaberisse ja kinnitada selle peale paksule paberile kopeeritud või kaardile kopeeritud vana foto. See on hea ettekääne vaadata üle vanu kulunud fotosid sugulastest! 

  1. Ole ogar ja kasuta pakkimiseks topeltkihte 

Paki oma kingitused kõigepealt värvilisse siidpaberisse, siis võta leht pruuni jõupaberit ning tee sellesse paberipuuri kasutades augud. Mähi augustatud pruun paber siidpaberi ümber ja teibi kokku. Lõpuks seo see kokku sobiva raffianiinega. Visake pilk peale Partyinbox kodulehele, sealt leiate endale kõik vajalikud tarvikud kingituste pakkimiseks, nagu näiteks siidipaberid, kinkekotid, dekoratsioonid, jõulukotid jne. 

  1. Lõbutse washi teibiga

Lihtne, kuid loominguline viis kingituste pakkimiseks on washi paela kasutamine. Paki kingitus tavalisse jõupaberisse või valgesse paberisse, kasuta julgetes ja eredates toonides washi teipi – see teeb sinu kingipaki eriliseks ja teiste hulgast väljapaistvaks.  Katseta, moodustades erinevaid kumerusi, lehve ja triipe.

  1. Hoia sama joont

Loo ühtlane motiiv, mis läbib kõiki sinu kingitusi – nagu näiteks isetehtud paberkikilipsud. See järjekindel kaunistus võimaldab sul pakkida oma kingitused mis tahes sobimatusse pakendisse, kaasa arvatud ajalehed ja jõupaber. Pane nad kõik ühte kohta kuuse alla, nad näevad igal juhul välja nutikad ja NII sobilikud! 

Olgu – nüüd on aeg pakkimisega pihta hakata!

blog comments powered by Disqus