Jõulukaravan jõuab neljapäeval Jõgevamaale

Jõulukaravan sõidab Eestis selleks, et viia lastekodudesse jõulurõõmu, ja loomulikult ka kingitusi, mis on eelnenud kolme nädala jooksul annetatud Rimides ja Selverites asuvatesse kingikogumiskastidesse, teatas Coca-Cola HBC Eesti avalike suhete juht Annela Laaneots.


?Pidasime enne käesoleva karavani algust nõu lastekodudega ja kuna selgus, et just meisterdamistarbed, lauamängud ja sporditarbed ning uued lasteraamatud oleksid need kingid, mis leiaksid eriti tänuliku vastuvõtu, kogusime sel aastal eelkõige just neid kingitusi,? lisas ta.


Kõik Jõulukaravani heaks annetanud inimesed ja teised huvilised on oodatud Jõulukaravani tervitama Rimide ja Selverite juurde, mida karavan külastab ? karavani teekond on kirjas poodides karavani kingikogumiskastidel.


20.detsemeril kell 13.00 peatub karavan Jõgeval linnavalitsuse ja maavalitsuse ning Jõuluvana postkontori juurde, kus maavanem ja linnapea karavaniga kohtuvad.


Jõgevamaal külastab karavan 20. detsembril Siimusti Lastekodu.


Coca-Cola Jõulukaravan alustas Baltikumis oma ringsõitu Leedust, kus ülemöödunud nädala jooksul külastas Leedu koole, Lätis külastas jõulukaravan möödunud nädalal suuri peresid.


Jõulueelsel nädalal dekoreeritud Coca-Cola veoautodest koosnev ja jõulumuusika saatel ringi sõitev jõulukaravan külastas möödunud aastal lastekodusid
Tartus ja Tartumaal, Tallinnas, Pärnus ja Viljandimaal. Ülemöödunud aastal külastas karavan lastekodusid Tartu ja Tartumaal, Tallinnas, Ida- ja Lääne-Virumaal.


Jõulukaravan sõidab käesoleval aastal juba kaheksandat korda, olles saanud alguse 1999. aastal.


Vooremaa

blog comments powered by Disqus