Jooksjaid 176

Põltsamaal on üheks populaarsemaks jooksuürituseks sildade jooks, kus tuleb ületada 10 silda. Sel kevadel oli jooksjaid 176, neist enamik algklasside õpilased. Kuni 10-aastaste hulgas olid väledamad Anett Vaher ja Marko Guske, 11-12-aastastest Riin Emajõe ja Jaan Valk, 13-14-aastastest Liis Emajõe ja Ants Assmann, 15-16 aastastest Egle Viks ja Taavi Emajõe.

Kolm kiiremat olid tuntud jooksumehed Marko Metsma, Viljo Emajõe ja Joel Aasav. Kaasa tegi ka Põltsamaa Ühisgümnaasiumi direktor Aimar Arula, kõige rohkem jooksjaid oli IIIa ja VIIIe klassist.

 

Maakonna meistrid võidukad

Põltsamaal on organiseeritult bridzi mängitud ligemale neli aastakümmet. Nende aastate jooksul on manalasse läinud 16 aktiivset mängijat. Nende auks korraldatud mälestusturniiril paaridele oli osalejaid arvukalt. Kuue esimese paari hulka jõudsid Mihkel Viirelaid-Lembit Kapp, Toivo Vähi-Hillar Ruus, Eduard Rumvolt-Endel Epro, Ants Meerits-Raivo Sikk, Jaan Sutt-Villu Ojassalu ja Kalle Ojassalu-Jüri Meksun.

Maist augustini mängitakse bridzi paaridele Põltsamaal iga kuu kolmandal neljapäeval kohvikus Rivaal. Alustame kell 18 ja kõik on teretulnud.

OSKAR PURI

blog comments powered by Disqus