Jõgevatrefi motomatkajad vallutasid Jõgeva kesklinna

XXX rahvusvaheline motomatkajate kokkutulek kulmineerus täna motoparaadiga Jõgevale. Kuremaalt sõideti Jõgevale väikese ringiga marsruudil Mooritsa–Palamuse–Luua– Nava–Painküla, et võimalikult palju inimesi seda uhket kulgemist näha saaks.
Jõgevatreffi korraldava klubi Jõgeva MC president Eigo Ellisson tervitas kõiki tsiklimehi ja –naisi ning kaasaelajaid. „Jõgevatreff on saanud 30-aastaks, juba terve põlvkond on treffi sõidetud.
Südantsoojendav on näha, et teeäärtes on lehvitajaid 100-aastastest memmedest sülebeebideni,“ rõõmustas Ellisson ja kinnitas, et motomatkajatel on hea meel neile seda vaatepilti pakkuda.
Jõgeva abivallavanem Viktor Svjatõšev õnnitles Jõgevatrefi korraldajaid 30. aastapäeva puhul „Usun, et sel tugeval traditsioonil on veel pikk tee käia,“ sõnas abivallavanem tunnustavalt.
Eigo Ellisson tutvustas Jõgeva MC projekti, mis on koostöös vallavalitsuse ja transpordiametiga aasta jagu töös olnud. „Soovime, et 30. trefiaastat jääks mäletama Jõgevale Õuna külla Alexela tankla ringteele paigaldatav suur mootorrattakuju, mis tähistab motokultuuri pikka teed. Loodetavasti saame seda silmailu peagi pakkuda,“ lausus Jõgeva MC president. Klubi poolt anti vallavalitsusele üle ka tulevase maamärgi väike koopia.
Motoparaadile pani punkti Ultima Thule kontsert Jõgeva kultuurikeskuse suvelaval.

blog comments powered by Disqus