Jõgevatreff tulekul

Neljapäevast pühapäevani kestvasse motolaagrisse on oodata paari tuhandet motomatkajat kümmekonnast riigist. Laagris korraldatakse võistlusi, õhtuti esinevad ansamblid. Neljapäeva õhtul astub üles Urmas Kruuse Band, reedel Pulls ja HND ning laupäeval The Pickups ja APEX11. Motomatkajad teevad ka väljasõite Eestimaa huvitavatesse paikadesse, nagu Järva-Jaani vanasõidukite varjupaik, Elistvere loomapark jne.

Laupäeval kell 11.45 asuvad Jõgevatrefil osalejad Kuremaalt teele ning jõuavad veerand tunni pärast kolonnis Jõgeva kesklinna, kus rahval on võimalus neid tervitada ja nende uhkeid sõiduriistu imetleda. Juba kell 11 algaval motoshowl astuvad üles Soome motokaskadöörid Sami Mäkinen ja Joachim Hindren, kes muuhulgas üritavad püstitada rekordit tagarattal sõidus. Demonstreeritakse ka kummipõletamist ning võisteldakse aeglussõidus.

Motokokkutuleku korraldajad vabandavad kõigi nende ees, kellel selle nädala teisel poolel Kuremaalt läbi sõita vaja: neljapäeva keskpäevast pühapäeva keskpäevani on Kuremaa alevikku läbiv tee nimelt motolaagri tõttu suletud ning liiklus kõrvalteedele ümber suunatud. Laupäeval on motoparaadi tõttu liikluspiirangud ka Jõgeva kesklinnas. Kella 7-17 on suletud Suur tänav Ristiku tänavast Kesk tänavani, samuti Jõgeva Majandusühistu kaubahalli ja Keskuse poe esised tänavalõigud.
RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus