Jõgevamaale saabuvad USA korvpallurid

Homme saabub USAst Eestisse Atlanta korvpallimeeskond Oklahoma Impact, kes kohtub kümne päeva jooksul mitmes Eesti paigas, sealhulgas Põltsamaal, Tormas ja Jõgeval Eesti meistriliiga klubide meeskondadega.

Ameerika korvpallurite Eesti-turneed korraldab Jõgeva Spordiklubi Forte koostöös Jõhvi Spordikooli, Kuremaa Spordikooli ja Tartu Palliklubiga ning külaliste elupaigaks saab turnee ajaks Jõgeva spordikeskuses Virtus tegutsev hostel. Turneed toetavad Jõgeva linnavalitsus, SA Jõgeva Sport, SA Põltsamaa Sport ja Torma spordihoone.

Jõgevamaal saab Atlanta meeskonda näha mängimas 3., 5. ja 8. septembril. 3. septembril kell 19 kohtutakse Põltsamaa Felixhallis Kuremaa SK/Tartu PK meeskonnaga, 5. septembril kell 18 Torma spordihoones Tallinna Tehnikaülikooliga ning 8. septembril kell 19 Jõgeva spordikeskuses Virtus taas Kuremaa SK/Tartu PKga.

Nagu mitmel pool mujal, teevad lombitagused korvpallurid ka Tormas ja Jõgeval näidistreeningu ning vestlevad õpilastega. Torma spordihoonesse oodatakse noori korvpallihuvilisi 5. septembril kell 15, Jõgeva Gümnaasiumi ja Ühisgümnaasiumi ollakse võimlasse 7. septembril kell 13: külalismeeskond jagatakse nimelt kaheks ning pooled mehed lähevad ühte, pooled teise kooli.

Lisaks meistriliigameeskondadele kohtuvad Atlanta korvpallurid ka Ida-Virumaa koondvõistkonnaga ning osalevad 11.-12. septembrini kestval sügisturniiril Rakveres. Lähemat infot ameeriklaste turnee kohta saab Kuremaa spordikooli kodulehelt www.kuremaask.ee ja Eesti Korvpalliliidu kodulehelt www.basket.ee.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus