Jõgevamaalased keskenduvad rahvusvahelisel turismimessil Kalevipoja uisumaratoni tutvustamisele

Jõgeva maavalitsuse turismispetsialisti Tiia Puuseppa sõnul tutvustakse messil Tourest tänavu Jõgevamaad 40 ruutmeetrisel pinnal. “Igal aastal on meie maakond selle messi jaoks valinud ühe peateema. Seekord keskendume kogu Eestis ja kaugemalgi populaarseks saanud spordisündmusele Kalevipoja Uisumaratonile, ” märkis ta.

Jõgevamaad esindavad messil ka Oskar Lutsu Palamuse Kihelkonnamuuseum, Põltsamaa Muuseum, Jõgeva motomatkajateklubi MC Jõgeva ja Sihtasutus Kalevipoja Koda Saare vallast.

“Maakonna asutustele ja ettevõtetele on rahvusvahelisel messil Tourest osalemine väga vajalik. Siseturism on arenev perspektiivikas majandusharu, mille edendamisel Jõgevamaal kindlasti ka arenguruumi, ” märkis maavanem Aivar Kokk.

Tiia Puusepp märkis, et sel aastal tutvustakse siseturismi võimalusi esmakordselt  eraldi halliosas, mille nimeks “Puhka Eestis?.

“Kui Jõgevamaa ettevõtjatel ja mittetulundusühingutel on turismiteemalisi materjale, mida nad sooviksid saata messile Tourest, tasuks neil sellest märku anda, ” lisas ta.

Jõgevamaa väljapaneku ülesseadmist ja esitlemist messil Tourest toetavad Jõgeva maavalitsus, Jõgevamaa Omavalitsuste Liit ja SA Jõgevamaa Arendus ja Ettevõtluskekus.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus