Jõgevamaal tublid pressiteatekirjutajad

Märtsis ja aprillis toimusid kaheksas Eestimaa paigas projekti ?Mets õpetab!? koolitusseminarid, millest osavõtt osutus üle ootuste arvukaks. Teadmisi käis omandamas üle 330 õpetaja ja ametniku. Jõgevamaa asjahuvilised olid oodatud 4. aprillil Nõo rahvamajas toimunud seminarile.

 Üks olulisemaid asju, mida seminaridel õpetati, oli pressiteadete koostamine. Nüüd võibki Ökokrati kodulehelt leida koolitusel käinute arvukaid pressiteateid, milles juttu sellest, missugused sündmused toimuvad nende koolis projekti ?Mets õpetab!? raames. Pressiteate kirjutamise oskus kulub aga kindlasti ka edaspidi marjaks ära: sõltub ju meedia tähelepanu ettevõtmiste suhtes tihti sellest, kui asjalikku ja ?söödavat? eelinfot korraldajad selle kohta annavad.

Alljärgnevalt toomegi ära Lustivere koolist saadetud pressiteate. Neid tuli aga hulganisti teistestki Jõgevamaa koolidest ja lasteaedadest, eriti palju Jõgeva valla omadest.

 Projekti ?Mets õpetab!? raames saavad aga üle Eesti veel teoks neli Puhta Metsa Pidu (Jõgevamaa noored on oodatud 23. mail Tartumaal Luke mõisapargis toimuvale peole) ja praktikutele mõeldud lõppkonverents. Viimane leiab aset 9. juunil Tallinnas Rahvusooperis Estonia.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus