Jõgevamaal saab Alexelast nüüd sularaha osta

Alexela mugavuspoodides saab kasutada üle-eestiliselt sularaha väljavõtmise teenust. Sularaha väljamakset saavad kasutada kõikide pankade kliendid kõigis Alexela 36 mugavuspoes üle Eesti.


Sularaha saab välja võtta Jõgevamaal Õuna küla Alexela tankla poest ja Põltsamaa linna Alexelast

„Sularaha väljamakse teenust oleme testinud juba mõnda aega. Nüüd on meil hea meel teatada, et mugavusteenus on kättesaadav kõikides meie mugavuspoodides üle Eesti,” ütles AS Alexela juhatuse esimees Aivo Adamson.

„Alexela on pidevalt kasvav ja arenev kontsern, oleme turul unikaalne mängija, kes pakub kliendile one-stop-shop põhimõttel kütuse ja energia kaubamajana kõik vajalikud teenused ühest punktist. Meie jaoks on väga oluline pakkuda klientidele kvaliteetseid tooteid ja teenuseid ning suurepärast teenindust. Ühtlasi on Eesti ettevõttena meie südameasi vedada kohalikku eluolu ja sularaha kättesaadavuse parandamisega ehk selle ostmise võimaldajana anname sedasi nii suuremates kui väiksemates kogukondades vajalikku jõudu. Olgu selleks meie Õuna küla või Suure-Jaani tankla mugavuspoe külastaja, kes vajab sularaha või lapsevanem Harjumaal, kes saab kooliekskursioonile minevale lapsele vajaliku summa taskuraha meie mugavuspoodidest välja võtta,” rääkis Adamson Alexelas avatud sularaha väljamakse teenusest.

Alexela mugavuspoodide kassast sularaha väljavõtmiseks tuleb teha vähemalt ühe-eurone ost ning nimetada teenindajale summa, mida soovitakse sularahas välja võtta. Maksimaalne sularaha väljamakse summa on 100 eurot. Seejärel sisestab klient makseterminali oma pangakaardi ja selle PIN-koodi. Soovitud summa antakse kliendile poekassast ja võetakse maha kliendi pangakontolt.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus