Jõgevamaal pakuvad huvi majad

Kinnisvarakuulutuste portaali Kinnisvara24 statistika näitab, et suvehooaja alguses pakuvad Jõgevamaal kõige suuremat huvi majad.


Kinnisvara24 tegevjuht Kalev Roosiväli sõnas, et portaali statistika alusel võib järeldada, et Jõgevamaale otsitakse kas suvekoduks või aastaringseks elamiseks sobivaid elamuid. „Väga palju on sel kevadel tuntud huvi asulatest eemal asuvate majade ja talude vastu. Mitmed soodsa hinnaga majad on tänaseks ka juba broneeritud või müüdud. Kõige rohkem vaatajaid oli Mustvee vallas asuval majal, mille hind on erakordselt soodne,“ tõi Roosiväli välja kõige populaarsemad kuulutused.

Huvi pakkusid ka Põltsamaa vallas müüdav aastaringseks elamiseks sobiv palkmaja ning unikaalne Torma postijaam.

Roosiväli lisas, et korterite hooaeg on pigem sügisel, kui tudengid otsivad üürikodusid ja enne suvehooaga vaadatakse kõikjal üle Eesti rohkem eramute, maatükkide ja suvilate kuulutusi. „Eelkõige pakuvad külastajatele huvi taskukohasema müügihinnaga energiatõhusad eramud – statistika näitab, et nii A- kui B-energiaklassi pakkumisi vaadatakse rohkem, kuid selliseid pakkumisi on müügil üsna vähe,“ selgitas Roosiväli.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus