Jõgevamaal nähti tippsporti

Möödunud nädalavahetusel toimusid Jõgevamaal Eesti meistrivõistlused sprindidistantsidel ühel populaarseimal spordialal (spordiregistri andmetel) orienteerumises, korraldajaks MTÜ Seiklushunt.


Laupäevane individuaalsprint peeti Kuremaal, kus osales 430 võistlejat ning põhiklasside võitjateks tulid Ats Sõnajalg ja Evely Kaasiku.

Pühapäevane sprinditeade toimus Palamusel, kus tegi kaasa 77 neljaliikmelist võistkonda. Põhiklassi võitjaks tunnistati Põlva Kobras, kes edestas hõbeda võitnud Jokat 11 sekundiga ja pronksist Pekot ligi kahe minutiga. Meistrivõistluste lõppedes lubati rajale ka üle saja harrastusorienteeruja.

Sprindivõistluste vahelisel ööl selgitati OK Kape korraldusel Eesti parimad öistel radadel endise Pala valla metsades, kus põhiklassides võidutsesid Kristo Heinmann ja Evely Kaasiku.

Peab märkima, et ükski äsjastel MM-võistlustel 30 riigi naiskonna hulgas väga tubli seitsmenda koha saavutanud Eesti naiskonna liikmetest ei jäänud seekord medalita: Evely Kaasiku võitis kaks kulda ja hõbeda, Annika Rihma kulla ja hõbeda ning Laura Joonas hõbeda. Eesti meistrivõistlused tavarajal toimuvad saabuval nädalavahetusel Virumaal.

TAUNO KURE

blog comments powered by Disqus