Jõgevamaal lähevad katuserahad ehitustöödeks ja tegevustoetuseks

Riigikogu piirkondliku arengu toetust ehk katuseraha jagatakse tänavu heldelt ka meie maakonda. Toetatakse ehitustegevust, aga antakse hoogu ka tegevustoetuseks.


Sotsiaaldemokraadid toetavad näiteks 5000 euroga Lillemetsa pargi mänguväljaku rajatiste uuendamist Põltsamaal. Keskerakond jagab 3000 eurot Jõgeva sotsiaalkeskusele Elukaar, et renoveerida pesuruumi. Peaministri partei toetab ka Jõgeva haiglat, kus jagatud 5000 eurot läheb inventari soetamiseks. 6000 eurot saab MTÜ Jõgevamaa Pensionäride Ühendus tegevustoetuseks. EELK Põltsamaa Niguliste kogudus saab peaministri parteilt renoveerimiseks 3000 eurot. Ehitustöödeks saab Põltsamaa kogudus rahalist toetust ka Isamaa erakonnalt, 5000 eurot.

Isamaa suurim eraldatud summa meie maakonnas, 16 000 eurot, läheb Pedja meierei ehitustöödeks. Kuid alla ei jää ka MTÜ Siimusti Külaselts, kes saab tegevustoetuseks 12 000 eurot. Heldelt jagatakse toetust ka Põltsamaa spordiliidule, kes saab tegevustoetuseks 10 000 eurot. Põltsamaa valla spordiklubi saab treeninglaagrite korraldamiseks 5000 eurot. Isamaa toetab ka Torma koolisöökla sisustuse soetamist, andes selleks 3000 eurot. EELK Jõgeva kogudus saab tegevustoetuseks 6000 eurot. Mustvee vallas asuvas Avinurme lasteaed saab toetust 3000 eurot, et soetada köögisisustust.

EKRE toetab Jõgevamaa naiste tugikeskust, kus 5000 eurot antakse laste psühholoogiliseks nõustamiseks. Helde, 10 000 euro suurune toetus tuleb EKRE-lt aga Avinurme Pritsimeeste seltsile, et investeerida päästevahenditesse.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus