Jõgevamaal alustas tööd noorsoopolitseinik

Jõgeva politseijaoskonna juht Valetnin Kekišev andis teada, et Jõgevamaal on tööd alustanud noorooprobleemidega tegelev politseiametnik Kirly Kadastik

Kekišev märkis, et Jõgeva politseijaoskonna teeninduspiirkonnas tagavad piirkondliku politseitöö piirkonnakonstaablid, kelle ülesandeks on arendada ning süvendada politsei ja  kohalike omavalitsuste, kogukonna, asutuste ning  ühenduste koostööd ja infovahetust. “See aitab  lahendada kogukonna turvalisust häirivaid probleeme ning kindlustab  avaliku korra ja suurendab lõpptulemusena üldist turvalisust. Selliselt tegutsedes oleme suutnud tagada inimeste jaoks olulise esmatasandi politseiteenuse,“ märkis ta.

Kekiševi sõnul on Jõgevamaal  üheteistkümnest konstaabli ametikohast on hetkel täitmata vaid üks  ning see on Põltsamaa konstaablijaoskonnas. “Põhjus on selles, et oleme muutnud sealse  konstaablijaoskonna töökorraldust, mille tulemusena konstaabel Kirly Kadastik tegeleb alates 1.veebruarist noorsootööga kogu Jõgevamaal Tema lauatelefon on 77 51 238 või mobiiltelefon 534 82 607. Kirly puhul on tegu teotahtelise ja suurt vastutustunnet omava ametnikuga ning loodan, et koostööpartneritel tekivad temaga edaspidi tulemuslikud töösuhted,” lausus  politseijuht.

Valetin Kekišev avaldas arvamust, et ühiste  jõupingutustega, kaasates nii ühiskondlikke kui ka riiklikke organisatsioone ja turvafirmasid, saame oma elukeskkonda muuta järjest turvalisemaks. “Õiguskuulekal kodanikul  soovitame  teatada kuritegudest ja õigusrikkumistest ka edaspidi politsei lühinumbril 110. Jõgevamaa elanikud võiksid aktiivsemalt helistada ka liiklusliini telefonil 14 900, et teatada pahatahtlikest liikluseeskirja rikkujatest  või hullumeelsetest kihutajatest. On ju turvalisuse tagamine meie kõigi ühine mure,” toonitas ta.

iii

JAAN LUKAS  

blog comments powered by Disqus