Jõgevamaa tänavusteks võrkpallimeistriteks tulid Carmeni naiskond ja Põltsamaa meeskond

Meistrivõistluste finaalturniir peeti ülemöödunud laupäeval Mustvee spordihoones. Naiskondadest olid finaali ehk siis nelja parema hulka jõudnud Carmen, SK Mix, Kasepää ja Torma ning meeskondadest Kurista Saeveski, SK Tervis, Põltsamaa linn ning Luua/Palamuse.

Carmeni naiskond koosseisus Anneli Liinamäe, Ave Sei, Airi Riiman, Piret Võsu, Marika Tirmaste, Ülle Sepp, Ellen Kliiman, Maria Sarv, Nelli Sepp ja Mari-Liis Võsu ei loovutanud kolmes mängus vastastele ühtegi geimi ja tuli kindlalt maakonna meistriks. Teiseks tulnud SK Mix võitis Kasepääd 3:1 ja Tormat 3:2. Kasepää noppis oma ainsa võidu ? 3:1 ? mängust Torma naiste vastu ja tuli kolmandaks.

Ka meesteklassis meistriks tulnud Põltsamaa võistkond koosseisus Peeter Jaani, Raul Jaani, Karl Jaani, Rando Järv, Andres Krass, Kristo Kõkkur, Kristjan Kanniste, Henry Oro, Janel Jürissar, Rauno Pikver ja Anti Kivimets alistas kõik vastased 3:0. Teiseks tuli SK Tervis meeskond, kes võitis Kurista Saeveskit 3:2 ja Luua/Palamuse meeskonda 3:1. Luua/Palamuse ja Kurista Saeveski meeskonna omavaheline mäng lõppes esimese 3:1 võiduga, seega kuulus kolmas koht Luua/Palamuse meeskonnale.

RIINA MÄGI

blog comments powered by Disqus