Jõgevamaa paremad noored jalgpallurid selgusid meistrivõistlustel

Sügiseti on ilm heitlik, kuid tänavu vedas meil sellega järjekordselt ? kõigil turniiridel oli näha päikest. Kõige vanemad, A- ja B-klass, mängisid täisväljakul 11-liikmeliste võistkondadega. Alates C-klassist toimusid turniirid poolel väljakul seitse seitsme vastu. Kõige enam võistkondi ? kaheksa  ? pani välja Põltsamaa JK Sport. Jõgeva SK Noorus osales 6, Põltsamaa SK Tervis 3, FC Tabivere ja Lustivere PK 2, SK Kasepää, Saduküla PK ja Siimusti LAK ühe võistkonnaga.

A- ja D-klassi  turniiri võitis Põltsamaa JK Sport ja parimaks mängijaks tunnistati vastavalt Ranno Miller ja Genet Schneider. B- ja C-klassi turniiri võitis Jõgeva SK Noorus, paremad mängijad olid Eigo Loorius ja Mairo Tikenberi. Kõige noorema, E-vanuseklassi turniiri võitis Siimusti LAK, kes oli tugevdatud Jõgeva mängijatega. Selle vanuserühma Jõgevamaa parimaks mängijaks tunnistati Kevin Liblik.

Kaks hõbemedalit teenisid Põltsamaa Sport ja Põltsamaa Tervis, ühe hõbeda Jõgeva Noorus. Kaks pronksi sai Põltsamaa Sport, ühe pronksi Jõgeva Noorus, Põltsamaa Tervis ja FC Tabivere. Tütarlaste turniirid võitsid Põltsamaa Ühisgümnaasiumi tütarlapsed Põltsamaa valla koolide ja Saduküla ees.

SILVAR LUHT

blog comments powered by Disqus