Jõgevamaa noortele jalgpalluritele kaks nappi kaotust

Möödunud reedel peetud C-klassi Eesti meistrivõistluste sügisringi üheteistkümnenda vooru kohtumistes kaotasid nii Jõgeva SK Noorus-96 kui ka Põltsamaa Sport oma mängu tulemusega 1:2.

Jõgeva noored läksid küll teise poolaja algul Marcus Mardimäe väravast Viimsi FCF MRJK vastu 1:0 juhtima, kuid mängu lõpus lõid C2-B turniiri juhtivad viimsilased kaks vastuseta jäänud väravat.

Kohtla-Järve JK-ga Järve kohtunud põltsamaalased jäid esimesel poolajal kaotusseisu, suutsid aga seisu teise poolaja algul Siim Hendrik Saare väravast viigistada. Võiduvärava lõid Järve pallurid mängu eelviimasel minutil.

10. oktoobril kohtub Põltsamaa Sport võõrsil Keila JK-ga, Jõgeva Noorus-96 mängib 12. oktoobril kell 15 Jõgeva linna staadionil Nõmme Kaljuga.