Jõgevamaa Noortekogu võitis seiklusmängus kolmanda koha

Jõgevamaa Noortekogu liikmed võitsid kolmanda koha Pärnumaal Jõulumäe tervisespordikeskuses  31. juulist kuni 2. augustini peetud Eesti Noortekogude ja noortevolikogude suvekoolis korraldatud seiklusmängus. Ürituse korraldas Eesti Noortekogude Liit.

Jõgevamaa Noortekogu esimehe Jürgen Väljaru sõnul tuli seiklusmängus võistelda üheksal kiirust, osavust ja taiplikkust nõudval alal. “Võeti mõõtu orienteerumises ja pallimängudes. Mitmed ülesanded olid üsna vaimukad. Pidime viskama kummikuid, pilduma veepommi üle võrkpalliväljaku ning spagette sõlme siduma. Seiklusmängus olime paremuselt kolmandad ka möödunudaastases suvekoolis, mis sai teoks Peipsi ääres Kauksis. Tänavu olid võistlustules  kaheksa Jõgevamaa Noortekogu liiget ja kaasa elamas ka mitmed meie fännid. Kõik olid tublid, eriti kiidaksin aga oma väsimatut ja tõeliselt hea vastupidavusega klassivenda Gert Birki,” jagas muljeid Jürgen Väljaru, kes õpib Jõgeva Gümnaasiumi kaheteistkümnendas klassis.

“Palju huvitavat ja kasulikku kuulsime suvekooli loengutel, kus räägiti muu hulgas meeskonnatööst ja projektijuhtimisest. Koolitamas olid ka spetsialistid Peep Vainu koolitusfirmast,” rääkis Jürgen.

“Kindlasti andis Suvekool Jõgevamaa Noortekogule tegutsemiseks palju energiat ja motivatsiooni uute ideede tekkimiseks ja teostamiseks. Loodame hea koostöö jätkumisele ka laste- ja noorsootööga tegelevate spetsialistidega Jõgeva maavalitsusest ja omavalitsustest,” kinnitas aktiivne noormees ja lisas, et Jõgevamaa Noortekogu töö vastu on oodatud huvi tundma kõik noored alates viieteistkümnendast eluaastast. 

iii

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus