Jõgevamaa noored jalgpallurid avasid võiduarve

Möödunud nädalal peetud Eesti noorte jalgpallimeistrivõistluste mängudes said Jõgevamaa võistkonnad kaks võitu Tallinna FC Flora järelkasvutiimide üle.

Neidude U17 vanuseklassi meistrivõistluste avavooru mängus alistas Suure-Jaani United’i ja Põltsamaa SK Motiiv ühendvõistkond kindlalt 5:1 Tallinna FC Flora. Põltsamaalastest lõi ühe värava Chrystal King, teised tabamused läksid naabermaakonna pallurite Anna-Liisa Joandi ja Katarina Põlduri arvele.

Teise vooru mängu pidas ühendvõistkond eile õhtul, kui Tartus kohtuti Tammekaga.

Noormeeste U17 vanuseklassi esiliigaturniiri teise vooru kohtumises alistas Jõgeva SK Noorus-96 laupäeval Vaimastveres Tallinna FC Flora noortemeeskonna 3:1.

Kohtumise avavärava lõi 11. minutil Roman Andrejev, pealinlased viigistasid 25. minutil Remo Rotbergi tabamusest. 48. minutil viis Roman Andrejev võõrustajad taas ette, jõgevalaste kolmanda värava lõi Daniel Aganitš 58. minutil.

Kahe vooru järel jätkavad täiseduga Nõmme United ja Tartu Tammeka, kolm punkti on lisaks jõgevalastele tabelis veel neljal tiimil.

Homme õhtul kohtub Noorus-96 Tallinnas Männiku kunstmuruväljakul Nõmme United’iga.

U19 vanuseklassi esiliigas kaotas Põltsamaa JK Sport teises voorus võõrsil Pärnu JK-le 2:5. Mõlemad põltsamaalaste väravad lõi Germo Ottender.

U14 vanuseklassi meistrivõistluste esiliigaturniiril osaleval Põltsamaa ja Suure-Jaani ühendvõistkonnal on kolme vooru järel punktiarve veel avamata. Laupäeval kaotati võõrsil Tallinna JK-le Legion 0:7, teisipäeval jäädi Tartus 1:3 alla FC Santose I meeskonnale. Ainsa värava lõi põltsamaalane Marten Sähka.