Jõgevamaa neiu võitis iludusvõistluse

Küprosel  peetud konkursil Miss Fashion TV krooniti missiks Pajusi vallast pärit Jõgeva Gümnaasiumi vilistlane Liis Kask, kes praegu õpib Mainori Kõrgkooli Tartu filiaalis.

23-aastane Liis Kask tuli Miss Fashion TV võitjaks  41 riigi  kaunitaride hulgast. Eestit esindama valis Jõgevamaa neiu kauaaegne iludusvõistluste korraldaja Raivo Kiisler.

“Tütre võit on meie perele rõõmus ja ootamatu üllatus, millega veel ise veidi harjuma peame. Kindlasti aitasid tal esikohta pälvida modellindusega tegelemisel saadud kogemused. Ennekõike on hea meel sellest, et nüüd avanevad talle suured võimalused reisimiseks ja oma silmaringi avardamiseks,” ütles Liisi ema Merike Kask.

“Meeldiv, et meie koolist hariduse saanud neiu on edukalt edasi jõudnud,” ütles Jõgeva Gümnaasiumi direktor Taisto Liivandi, kelle sõnul oli Liis koolis intelligentne ja püüdlik õpilane.

“Tore on kuulda Küproselt tulnud positiivset sõnumit ja tõdeda, et ilu ja modellinduse maailma on jätnud suurepärase märgi ka jõgevamaalanna,” ütles maavanem Viktor Svjatõšev.

Liis Kask sõidab koos teiste Miss Fashion TV-l võidukalt osalenud kaunitaridega edasi järgmisele võistlusele, mis toimub Türgis Bodrumis.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus