Jõgevamaa korvpallurid jäid avaringis võiduta

Möödunud kolmapäeval Tamsalus peetud Eesti korvpalli meistrivõistluste esiliigaturniiri avaringi viimases kohtumises kaotas SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool kohalikule meeskonnale Los Toros/Karud 73:86 (17:32, 16:15, 17:19, 23:20). Jõgevamaa korvpallurid kaotasid põhiturniiri avaringis kõik üksteist kohtumist.

Avapoolaja neljateistkümne punktiga võitnud Tamsalu meeskond juhtis kolmanda veerandaja keskel korraks ka juba 25 punktiga 60:35 ning ka veel 2.15 enne kohtumise lõppu oli nende eduseis enam kui kahekümnepunktiline (84:61).

Jõgevamaa palluritest oli 21 punktiga edukaim Rene Sepp, Sten Lillemägi ja Jarmo Heitur viskasid võrdselt 12 punkti. Võitjatest oli 31 silmaga parim Sander Ramul.

Täiseduga jätkab Betoonimeister/Tskk/SK Nord, esiviisikusse mahuvad ka Eesti Maaülikool/Limitex Autoklaasid, Paide Viking Window, Tamsalu Los Toros/Karud ja G4S Noorteliiga II.

Homme õhtul kell 19 läheb ainsana võiduta SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool Torma spordihoones vastamisi oma lähima konkurendi, ühe kohtumise võitnud BC Tartuga. Septembrikuus peetud eelmise omavahelise mängu võitsid tartlased 80:63.

MATI ALEV

blog comments powered by Disqus