Jõgevamaa keskerakondlaste juhina jätkab Taavi Aas

Laupäeval peetud Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna aastakonverentsil valiti ühenduse juhatuse esimeheks tagasi Taavi Aas, kes töötab ka Tallinna abilinnapeana.

Ühehäälselt Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna juhatuse etteotsa valitud Taavi Aas märkis, et erakond kavatseb sügisestel kohalike volikogude valimistel aktiivselt osaleda.  

“Jõgeval on meie tulemus kohalikel valimistel iga korraga paranenud. Seda silmas pidades saab tänavu eesmärgiks olla mitte üksnes koalitsiooni jäämine, vaid valimiste võitmine,” ütles abilinnapea Aare Olgo.

“Valimisedu annab meile võimaluse Põltsamaa arengule veelgi paremini kaasa aidata ning tõstab meie prestiiži teiste kodulinnas esindatud poliitiliste jõudude kui koostööpartnerite hulgas,” tõdes Põltsamaa linnavolikogu arengu- ja ettevõtluskomisjoni esimees Andres Vään, kes valiti Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna juhatuse aseesimeheks.

“Jõgevamaalastest erakonna liikmete arv on möödunud ja käesoleval aastal suurenenud. Jõgevamaa on teadaolevalt ainus maakond Eestis, kus keskerakondlased on juhtivatel kohtadel kõigis maakonna linnades: Jõgeval, Põltsamaal ja Mustvees. Edu arvestades otsustasid konverentsi delegaadid hinnata Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna tegevuse perioodil 2012-2013 “väga heaga”,” lausus Taavi Aas.

Mitmetest ühiskonnaelu valuküsimustest rääkis Jõgeva- ja Tartumaalt riigikogusse valitud Marika Tuus-Laul, kes avaldas ka arvamust, et Mart Laar pidanuks Eesti Panga nõukogu esimehena tööle asudes peatama oma erakondliku kuuluvuse, nagu seda tegid Andres Lipstok Eesti Panga presidendina või Rait Maruste ja Märt Rask riigikohtu esimehena.

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus