Jõgevamaa keskerakondlaste juhina jätkab Andres Vään

Teisipäeval toimunud Eesti Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna aastakonverentsil valiti tugeva häälteenamusega piirkonna esimeheks taas Põltsamaa vallavolikogu esimees Andres Vään. Konverentsil osales Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas.

Andres Vään alustas konverentsil peetud ettekannet mõttega, et kui ei tee poliitikat sina, siis tehakse poliitikat sinuga. „Jõgevamaa omavalitsustes ehk Jõgeva, Mustvee ja Põltsamaa vallas on Keskerakond koalitsioonis, mis annab hea platvormi eduks järgmise aasta 3. märtsil toimuvateks riigikogu valimisteks,” märkis ta.

Vään pidas oluliseks erakonna liikmete arvu suurenemist Jõgevamaal, sest seoses haldusreformiga kuulub osa keskerakondlasi  nüüd Tartumaa piirkonda. Ta rääkis erakonnas toimuvast ka  enda kui Keskerakonna Põltsamaa osakonna esimehe vaatevinklist.

Sõna võtsid ka Keskerakonna Jõgeva osakonna esimees,  Jõgeva vallavanem Aare Olgo ja Mustvee osakonna esimees, Mustvee abivallavanem Enn Kurg ning  Jõgeva osakonna juhatuse liige  Vello Lukk ning noorsootöö eestvedaja ja Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna büroo referent  Jens Raevald.

Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna aseesimeesteks kinnitati Andres Vääna ettepanekul  Põltsamaal elav Tallinna linnapea Taavi Aas ja  Enn Kurg. Valiti ka 16liikmeline piirkonna juhatus ja revisjonikomisjon.

„Omavalitsustöö valdkonnas võidavad  jõgevamaalased sellestki, et Taavi Aas on ka Eesti Linnade ja Valdade Liidu esimees,” ütles  Andres Vään.

Aastakonverentsil tervituskõne pidanud  Eesti Keskerakonna esimees, peaminister Jüri Ratas  tunnustas erakonna Jõgeva piirkonna senist  tegevust ja kinnitas, et Keskerakonna eesmärk tuleval  aastal toimuvatel riigikogu valimistel on sidusam, solidaarsem ja tasakaalustatum Eesti. „Valimiste põhiküsimus on aga eakate toimetulek,” lausus erakonna ja valitsuse juht.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus