Jõgevamaa keskerakondlaste juhiks valiti taas Andres Vään

Laupäeval Jõgeva Kultuurikeskuses toimunud Eesti Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna aastakonverentsil valiti ühehäälselt piirkonna esimeheks tagasi Põltsamaa piirkonna ettevõtja ja Põltsamaa linnavolikogu liige Andres Vään. Aseesimeesteks valiti taas Jõgeva abilinnapea Aare Olgo ja Jõgeva vallavalitsuse keskkonna peaspetsialist Vello Lukk.

 Viiendat aastat Jõgevamaa keskerakondlaste eestvedajaks valitud  Andres Vään märkis oma ettekandes, et 2009. aasta kohalikel valimistel kavatseb Keskerakond Jõgevamaa  omavalitsustes võrreldes 2005. aasta valimistega märgatavalt parema tulemuse saada.

“Praegu on Keskerakond koalitsioonis Jõgeva linnas ja selle erakonna liikmeid kuulub volikokku ka Jõgeva vallas, Põltsamaa linnas, Puurmani ja Tabivere vallas. Aktiivselt on hakanud tegutsema Keskerakonna osakond Mustvees,” rääkis ta.

Andres Vään rääkis ka madalseisu jõudnud Eesti majanduslikust olukorrast ning ebaproportsionaalselt koostatud riigieelarvest, mille tõttu on ennekõike kannatanud omavalitsused ja kultuurivaldkond.

Ühiskonnaelu valuküsimusi vaagis konverentsil Jõgeva- ja Tartumaalt valitud Riigikogu liige Marika Tuus. Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna juhatusse valiti kogu Eestis tuntud avaliku elu tegelastest ka saatejuht Peeter Võsa ja Tallinna abilinnapea Taavi Aas.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus