Jõgevamaa keskerakondlasi juhib Taavi Aas

Möödunud laupäeval Põltsamaal  peetud aruande- ja valimiskonverentsil valiti Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna esimeheks Tallinna abilinnapea ja linnade liidu juhatuse esimees Taavi Aas.

Keskerakonna Jõgeva linna osakonna esimees Heli Raevald esitas konverentsil piirkonna esimehe kandidaadiks senise maakondliku erakonnajuhi Andres Vääni.

Vään palus aga ennast taandada ja pakkus välja linnade liidu juhi ja Tallinna abilinnapea Taavi Aasa kandidatuuri.

Kokku osales konverentsil 167 delegaati, kellest Taavi Aasa toetas salajasel hääletamisel 121.

“Poliitikas  tuleb alati arvestada  valimiste lähenemist ja juba praegu tuleb teha tõsiseid ettevalmistusi järgmisteks kohalike omavalitsuste valimisteks. Samuti on tarvis silmas pidada ka tõhusamat koostööd Rahvaliiduga,” ütles Jõgevamaa keskerakondlaste juhiks valitud Taavi Aas. “Oma eelkäija Andres Vääniga on mul alati konstruktiivne koostöö olnud, mis kindlasti jätkub ka tulevikus. Pealegi on meie mõlema kodulinnaks Põltsamaa,” lisas ta.

“Minu loobumine piirkonnajuhi tööst tuli erakonna Jõgevamaa osakondadele ootamatult. Olen selles ametis juba kaheksa aastat olnud ja nüüd soovisin anda võimaluse Taavi Aasale, et ta saaks oma teadmisi, oskusi ja võimeid rohkem rakendada ka Jõgevamaa hüvanguks,” ütles Andres Vään, kes valiti koos Keskerakonna Jõgeva valla osakonna juhi Vello Lukiga Jõgevamaa piirkonna aseesimeesteks.

“Jõgevamaal toetas Keskerakonda 19,7 protsenti valijatest, mis maakondade arvestustuses on üks paremaid tulemusi, ” tegi Vään kokkuvõtte ka Riigikogu valimistest.

Ettekannete ja sõnavõttudega esinesid konverentsil ka Riigikogu aseesimees Jüri Ratas, Keskerakonna peasekretär Priit Toobal, Riigikogu liikmed Marika Tuus ja Peeter Võsa ning Põltsamaa linnavolikogu esimees Margi Ein. 

i

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus