Jõgevamaa keskerakondlased jätkavad Andres Vääna juhtimisel

Laupäeval  Jõgeva kultuurikeskuses toimunud Eesti Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna konverentsil valiti ühenduse esimeheks tagasi omavalitsus- ja ettevõtlustegelane Andres Vään.


Esimeheks valitud Vään andis ülevaate Keskerakonna tegevusest Jõgevamaal, kus märkimisväärsemaid tulemusi on saavutatud Jõgeva ja Põltsamaa vallas. Ta märkis, et juba praegu on õige aeg hakata valmistuma aastal 2021 toimuvateks kohalike omavalitsuste valimiseks ja pidas oluliseks noorte jõudsamat motiveerimist poliitikas osalemiseks.

Keskerakonna Jõgevamaa piirkonna esimehena nimetas Andres Vään aseesimeesteks Jõgeva vallavolikogu Keskerakonna fraktsiooni esimehe Heli Raevaldi ja põltsamaalasest majandus-ja taristuministri Taavi Aasa.

Ühehäälselt valiti piirkonna juhatus, kuhu kuulub keskerakondlasi erinevatest Jõgevamaa piirkondadest ja eluvaldkondadest.

Heli Raevald andis ülevaate Keskerakonna naiskogu KENA tegevusest, märkides, et naiskogu ootab uusi liikmeid ja ideid. Ühendusega liitumiseks ei pea olema Keskerakonna liige. 23. oktoobril korraldab KENA Jõgeva vallas Õuna puhketalus mõttevahetuse lähisuhtevägivalla teemal.

Jõgevamaalt on Keskerakonda astunud ka uusi liikmeid. „Mina ühinesin erakonnaga selleks, et Jõgeva teed ja tänavad saaksid korda, mitte ei oleks nii, et lipp lipi ja lapp lapi peal,” ütles vastne keskerakondlane, ettevõtja Gulnur Erikson.

Jaan  Lukas

blog comments powered by Disqus