Jõgevamaa karaokekuninga tiitli sai Rainer Kingsepp

Konkursi finaali avas võistluste peakorraldaja karaokemeister Aimar Pihlak. Muusikamees palus esinejatel ennast registreerida, et seejärel välja loosida laulmise järjekord. Lõppvooru oli saabunud kümme eelvoorudes esikolmikuisse jõudnut. «Ootasime finaali üheksatteistkümmet edukamat. Kahjuks aga ei õnnestunud mitmetel võistlema tulla,» lausus Aimar Pihlak.

Laulmisoskust, esinemisjulgust, kostüüme, publikuga suhtlemist ja kodust ettevalmistust hindas zürii, kuhu kuulusid Jõgeva maavalitsuse haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Heiki Sildnik, ilu- ja tervisekeskuse Tiarell omanik Gerri Kiis, ilusalongi Bellissima esindaja Evelin Kuusk, tuntud Tartu juuksur Piia Kurg, Aktsiaseltsi Seitung reklaamiosakonna juhataja Kristel Ehavald, MTÜ Etno Motorism esindaja Kalev Pärtelpoeg, firma Olerex Jõgevamaa esindaja Krista Põldaas, diskor Andro Uustal, hasartlaulja Gerly Ojavere ja Marko Massur.

Tõeline elevus saabus telki siis, kui sisenes neegriks maskeerunud härrasmees. Tähelepanelikumad tundsid temas ära ühe finalisti Tanel Toominga.

Võistulaulmine kestis ligi paar tundi. Pealtvaatajad- kuulajad reageerisid energiliselt, laulsid kaasa, aplodeerisid, ergutasid. Pärast võistlust tegi Aimar Pihlak esmalt teatavaks zürii otsuse eripreemiate kohta. Sven Lillemägi sai eripreemia kõige kodulembelisema laulu eest, allakirjutanu sai kõige lastesõbralikuma laulja preemia ning Tanel Tooming pälvis tunnustuse vaimukaima kostüümi eest. Palamuse neidude ansamblit Kollektiiv tõsteti esile kui kõige energilisemat. Eriline ootusärevus saabus peotelki siis, kui Pihlak asus võitjaid välja kuulutama. Eks elevust tekitas seegi, kas Jõgevamaa saab karaokekuninga või hoopis -kuninganna. Kolmanda koha pälvis Tanel Tooming, teist kohta jagasid Ingrid Stamm ja Üllar Karu.

Karaokekuningaks 2004 kuulutati aga Rainer Kingsepp.

Võistulaulmise lõpetas üllatus. Rainer Kingsepp ja Ingrid Stamm laulsid duetina «Kaelakee häält». «Koos laulmine tuli ootamatult. Tegin Ingridile ettepaneku ja tema nõustus,» ütles värske karaokekuningas.

«Lootsin vaikselt, et saan mõne eripreemia, aga esikohta ma küll ei uskunud. Võit tuli üllatusena ja et finaalipäev langes kokku minu sünnipäevaga, oli kuningaks valimine parim sünnipäevakingitus. Minu hobiks oli ka võistluse eelvoorudes ja finaalis pildistamine. Fotosid on võimalik vaadata internetis. Aimar Pihlak tänas kõiki osavõtjaid ja abilisi. “Sügisel on Jõgevamaal kavas käivitada juba uus karaokeprojekt, nii et harjutage, head laulusõbrad,» ütles korraldaja.

JAAN LUKAS

blog comments powered by Disqus