Jõgevamaa jooksudel jagatakse ilusaid medaleid

Eesti suurima harrastusspordi veebi Marathon100 lugejad hindasid juba viiendat aastat järjest Eesti jooksumedaleid. Eesti võistluste medalid on iga aastaga muutunud järjest kaunimaks ning motiveerivad aina rohkem inimesi ennast liigutama. Ka hääli antakse igal aastal enam, mis näitab, et ilusaima medali valimine läheb inimestele korda. Tänavu aitas Eesti ilusaimat medalit valida enam kui 1000 jooksjat.


Samamoodi kui 2018. aastal, kuulutati ka tänavu välja mitte üks, aga kaks võitjat – nii suurte kui ka väikeste jooksuvõistluste kategoorias. Medali kujundamine ja valmistamine maksab palju ning väikestel ja suurtel võistlustel on erinevad rahalised võimalused. Medali maksumust mõjutab märkimisväärselt selle tiraaž – mida suurem on kogus, seda odavam on ühe medali hind.

Eesti ilusaimaks jooksumedaliks valisid Marathon100 lugejad 2019. aasta Elva südaööjooksu medali. Teise koha sai Võsu Südasuve Challenge´i medal, kolmanda osaühingus Särka Sport valminud Jõgeva jõulujooksu medal. Esikuuikusse pääses veel ka Vooremaa poolmaratoni medal.

VOOREMAA

blog comments powered by Disqus